Co je kanystr bar?

·

·

kanystrbar

Kanystr bar je výsledkem mnohahodinové ruční práce v naší dílně. Takový bar je vyroben z 20l pravého vojenského plechového kanystru. Nabízíme dvě barevné varianty a to KHAKI a černou matnou barvu 9005M- originálně lakované přímo u výrobce, což zaručí tu nejvyšší kvalitu. Provedení dvířek máme buď klasická s otevíráním na pravou stranu a nebo v exkluzivní verzi s otevíráním jako padací most.

Kanystr je skvělý nápad, jak udělat z vašeho dárku něco extra speciálního a originálního. Může to být kanystr plný drobných pozorností, které se týkají zájmů a vkusu obdarovávané osoby, nebo tematicky zaměřený balíček. Zde je několik tipů, jak sestavit exkluzivní kanystr bar:

Typy dárkových kanystrů:

 • Tematické kanystr bary: Vyberte určité téma, které je blízké srdci obdarované osoby (např. káva, čokoláda, wellness, hobby).
 • Osobní kanystr bary: Sestavte kanystr s věcmi, které odrážejí osobní vzpomínky a zážitky mezi vámi a obdarovanou osobou.
 • Zážitkový kanystr bar: Může obsahovat všechno, co potřebujete k uskutečnění určitého zážitku (např. dárkový voucher, pozvánka na večeři atd).

Jak sestavit speciální kanystr bar

 1. Vyberte vhodný kanystr: u nás najdete mnoho speciálních verzí kanystr barů
 2. Vyberte produkty a věci: Všechny věci by měly být nějakým způsobem propojeny a měly by odpovídat zájmům obdarované osoby.
 3. Balení: Položky Vám pečlivě zabalíme, aby byly chráněny a vypadaly esteticky hezky.
 4. Dekorace: kanystr si u nás můžete nechat označit věkovým číslem a nebo nechat na dřevo v kanystru něco vygravírovat, meze se nekladou.
 5. Osobní dotek: Přidejte něco osobního, třeba ručně psaný dopis, osobní fotku nebo cokoli, co dodá dárku osobní nádech.

Pár nápadů na témata kanystr barů

 • Kulinářský: Různé druhy olejů, koření, speciální těstoviny, recept a něco dobrého k pití.
 • Relaxační: Sůl do koupele, svíčky, esenciální oleje, pěna do koupele, maska na obličej, a klidná hudba na CD nebo vinylové desce.
 • Kreativní: Materiály pro kreativní vyžití – barvy, štětce, plátno, pastelky, papír a další potřeby pro kreslení či malování.
 • Alkoholový: Dejte dovnitř lahvinku jeho oblíbeného alkoholu nebo alkoholové čokolády.
 • Herní : Společenská hra, karty, kostky a něco dobrého na zakousnutí a pití během herní noci.

Nejlepší na vytváření dárkového kanystru je, že můžete být opravdu kreativní a osobní. To, že jste si dali tu práci a vytvořili něco unikátního, bude pro obdarovanou osobu určitě velmi cenné.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *